Wypożyczanie, wynajem stołów – wypożyczalnia Warszawa

 

 

EVENTomat oferuje wynajem stołów szybko-rozkładalnych różnego typu. Prowadzimy wynajem stołów konferencyjnych STABIL w trzech wariantach:

  • STABIL WHITE – świetnie sprawdzą się jako stoły na stoiska targowe, stoły wystawowe, stoły cateringowe, oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest solidna, stabilna konstrukcja z grubym blatem, który nie ugnie się nawet pod ciężarem 120kg. Zawsze wyglądają idelanie.
  • STABIL COUNCIL – najwyższej jakości stoły konferencyjne na rynku. Blat w kolorze naturalnego ciemnego drewna. Zestawiając stoły ze sobą, można je łączyć w dowolne konfiguracje, a grube blaty (25 mm!) utworzą idealną, gładką powierzchnię (stoły nie różnią się wysokością blatu- często ma to miejsce w przypadku stołów dostępnych w innych wypożyczalniach, gdzie cienkie blaty zniekształcają się, przez co stoły różnią się wysokością i wyglądają nieestetycznie).
  • STABIL BLACK – alternatywne stoły konferencyjne z gładkim, grubym (26 mm!) blatem w kolorze czarnym. Zawsze wyglądają doskonale.

Jeśli szukasz eleganckich i solidnych stołów na każdą okazję, wybierz STABIL – mobilne stoły które rozkłada się w kilka sekund.

 

Oferujemy również wynajem eleganckich krzeseł tapicerowanych, wynajem plenerowych krzeseł składanych oraz wynajem designerskich krzeseł białych i transparentnych. Aby zobaczyć pełną ofertę krzeseł, kliknij:  wynajem krzeseł

 

top