Namioty

Eventomat – Party Rentals

Namioty weselne


Zawsze uwzględniamy oczekiwania Pary Młodej, realizując wynajem namiotów weselnych w Warszawie. Przyjęcia odbywają się w różnych stylach i ważne jest dopasowanie zadaszenia nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale także estetyki. Najchętniej wybierany przez osoby planujące ślub jest kolor śnieżnobiały, który pasuje do uroczystego charakteru ceremonii i podkreśla jej elegancję. Dobierając różne modele zadaszeń, można osiągnąć różnorodne efekty stylistyczne. Warto zapoznać się z galerią zdjęć namiotów weselnych i porozmawiać z pracownikami naszej firmy na temat swoich oczekiwań. Chętnie wysłuchają, doradzą i udzielą dodatkowych informacji.

Bezpieczne i wygodne namioty

Skąd pewność, że namiot weselny będzie bezpiecznym i gustownym rozwiązaniem dla wszystkich gości? Wystarczy sięgać po konstrukcje wysokiej jakości, które pochodzą od sprawdzonych producentów i wykonane są z odpowiednich materiałów. Wszystkie namioty weselne dostępne w ofercie naszej firmy mają stabilne stelaże i doskonale radzą sobie w przypadku eksploatacji pod gołym niebem. Składają się z solidnych elementów, których połączenie nigdy nie zajmuje dużo czasu i nie przysparza problemów organizatorom imprezy. Niektóre modele opierają się na systemie modułowym, co pozwala na tworzenie nieograniczonej ilości kształtów i rozmiarów. Para Młoda decydująca się na wynajem może skorzystać z bardzo oryginalnych rozwiązań bądź zdecydować się na formy standardowe. Materiał jest w pełni wodoodporny i chroni przed deszczem, wiatrem oraz ostrym słońcem.

Wsparcie profesjonalistów

Aby wynajem namiotu na wesele zakończony był pełnym sukcesem, trzeba dobrze przemyśleć jego wymiary. Jeśli klient nie ma większego doświadczenia w organizacji eventów i wymaga wsparcia, pomożemy przeanalizować liczbę gości oraz określić potrzeby w zakresie zapewnienia optymalnej ilości przestrzeni. W namiotach nigdy nie powinno być zbyt ciasno, ponieważ ogranicza to komfort uczestników imprezy oraz obniża poziom bezpieczeństwa. Oferowany przez nas wynajem akcesoriów weselnych pozwala na skorzystanie z dużych powierzchni w korzystnych cenach. Dostarczamy również inne wyposażenie bankietowe, w tym krzesła, stoły, nagłośnienie i multimedia.

Zapytanie ofertowe