Namioty

Eventomat – Party Rentals

Wynajem namiotów STAR


Dane technicze


wymiary:STAR 1-masztowy
rozmiar: ⌀12.6 m
wysokość wejścia: 220 cm
Wysokość całkowita: 497 cm
STAR 2-masztowy
rozmiar: 10.8 m x 17,2 m
wysokość wejścia: 220 cm
Wysokość całkowita: 497 cm
kolor:Poszycie: śnieżna biel
Maszt: srebrny mat
dostępność:10 szt.
wykończenie:Poszycie: poliester wodoodporny, trudnopalny
Maszt: aluminium
zastosowanie:Na zewnątrz
Dodatkowe informacje:

W ofercie wynajmu posiadamy wysokiej klasy namioty eventowe typu 'gwiazda'. Oferowane przez naszą wypożyczalnię namioty STAR zostały wyprodukowane przez renomowanego, polskiego producenta - firmę MITKO FOR EVENTS - specjalizującego się w produkcji profesjonalnych zadaszeń eventowych.

Oferowane przez wypożyczalnię EVENTOMAT namioty STAR są w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym - po każdym wynajmie nasze namioty są czyszczone oraz konserwowane, co daje gwarancję najwyższej jakości oraz estetyki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo namioty na wynajem typu 'gwiazda' w dwóch rozmiarach - jednomasztowy - o średnicy 12,6 m, oraz dwumasztowy o wymiarach 10,8 m x 17,2 m. Namiot STAR z dwoma masztami oferujemy w wersji 'SCENA', oznacza to, że jeden z dłuższych boków namiotu jest całkowicie wolny od ramion oraz kotw, dzięki czemu pozwala na lepsze wyeksponowanie aranżacji wewnątrz namiotu, zapewniając tym samym dobrą komunikację w obszarze eventu.

Wypożyczenie namiotów STAR, możliwe jest również, wraz z antypoślizgową, estetyczną podłogą plenerową PRO w kolorze ciemnobrązowym. Do namiotu możliwe jest również wynajęcie pełnego wyposażenia dodatkowego - oświetlenia, ogrzewania, mebli i innych akcesoriów.

Ze względu na wymogi konstrukcyjne, montaż namiotu STAR może odbyć się wyłącznie na podłożu miękkim, pozwalającym na wbicie kotw, mocujących ramiona i maszt namiotu.

na bezpieczeństwo użytkowania, oraz troskę o idealny stan techniczny namioty wypożyczamy wyłącznie z własnym transportem, oraz montażem, który wykonywany jest przez nasz wykwalifikowany personel.


Tagi: ,

zobacz również


Zapytanie ofertowe (0)
Lista produktów:
Nazwa
Ilość
Ukryj box i dodaj kolejne produkty do zapytania