Namioty

Eventomat – Party Rentals

Namioty bankietowe


Oferujemy wysokiej jakości namioty bankietowe, które łączą w sobie funkcjonalność i wysoką estetykę. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, świetnie sprawdzających się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Przebywający w środku goście nie muszą obawiać się deszczu ani wiatru, ponieważ konstrukcja charakteryzuje się dużą stabilnością. Jest również łatwa do złożenia, co z kolei ma duże znaczenie dla organizatorów. Postawienie jej nie będzie skomplikowanym zadaniem i nie zajmie dużo czasu. Materiały są także odporne na silne działanie promieni słonecznych, mimo intensywnej ekspozycji nie tracą kolorów i wciąż gwarantują wyjątkowe efekty wizualne.

Profesjonalna obsługa klienta

Pracownicy firmy pomogą wybrać odpowiedni namiot bankietowy, który będzie dobrze dopasowany do określonego terenu i charakteru imprezy. Ważne jest zapewnienie optymalnej ilości miejsca wewnątrz i na zewnątrz, tak aby wszyscy uczestnicy eventu mogli swobodnie się przemieszczać i korzystać z przewidzianych dla nich atrakcji. W ofercie firmy można także znaleźć inne wyposażenie. Meble bankietowe – Stoły, krzesła, sofy, bary, recepcje – to tylko przykłady z wielu dostępnych produktów. Proponowane jest nawet oświetlenie, nagłośnienie, podesty sceniczne, multimedia.

Szeroki wybór produktów

Wynajmowane przez nas namioty bankietowe rozróżniamy pod względem konstrukcji, wymiarów oraz stylu. Klienci zyskują szeroki wybór produktów, dzięki czemu znajdą rozwiązania idealne dla planowanej przez siebie imprezy. W jakich sytuacjach może sprawdzić się taki namiot? Jedną z częstszych okazji są wesela, w przypadku których Pary Młode celują w jak największy komfort gości, a jednocześnie cenią sobie możliwość urządzenia imprezy w plenerze. Równie popularne są różnego rodzaju spotkania bankietowe: eventy biznesowe, jubileusze, pikniki rodzinne, targi, a także imprezy integracyjne. Wielu klientów korzysta z oferty naszej firmy wielokrotnie i potrafi już określić swoje oczekiwania. Ci, którzy nie mają takiego doświadczenia, zawsze mogą zadawać pytania i uzyskać profesjonalne wsparcie od pracowników. Nasze usługi elastycznie dopasowujemy do potrzeb wynajmującego.

Zapytanie ofertowe