Namioty

Eventomat – Party Rentals

Wynajem namiotów Mastertent Basic


375.00 zł netto (461.25 zł brutto)

3m x 3m
Opcje wypożyczenia:

Dane technicze


wymiary:- 3m x 3m (9m2)
- 3m x 4,5m (13,5m2)
- 4m x 4m (16m2)
- 3m x 6m (18m2)
- 4m x 6m (24m2)
- 5m x 5m (25m2)
kolor:Stelaż – srebrny mat
Poszycie – śnieżna biel
dostępność:100 szt.
wykończenie:Stelaż – aluminium
Poszycie – poliester wodoodporny, trudnopalny
zastosowanie:Na zewnątrz
Dodatkowe informacje:

Jako jedyna wypożyczalnia w Polsce oferujemy wynajem ekspresowych namiotów włoskiej firmy MASTERTENT 50s –są to najlepsze dostępne na rynku namioty do wynajęcia – bezkonkurencyjne pod względem jakości i estetyki wykonania – marka znana na całym świecie. Poszycia są idealnie białe, a konstrukcja wykonana w 100% z aluminium zawsze prezentuje się świetnie. Wysokość namiotów przy krawędzi dachu może być regulowana w zakresie od 200 do 220 cm, a w przypadku namiotów 5mx5m do 250 cm.
Nasze namioty zawsze świetnie się prezentują, dlatego znajdują zastosowanie na każdej imprezie plenerowej, a w szczególności tam gdzie najistotniejsza jest wysoka estetyka i jakość sprzętu.
Namioty MASTERTENT w wersji BASIC znajdują szerokie zastosowanie na różnego rodzaju wydarzeniach. Jeżeli organizujesz akcję promocyjną, stoisko targowe, lub po prostu potrzebujesz eleganckiego zadaszenia które jest gotowe do użycia w czasie krótszym niż jedna minuta wybierz model BASIC.

Co czyni namioty MASTERTENT® najlepszymi spośród dostępnych na rynku?
• System modułowy – namioty MASTERTENT® dają nieograniczoną możliwość łączenia się do dowolnych kształtów i rozmiarów, co pozwala zadaszyć powierzchnie o nieregularnym kształcie.
• Wszystkie elementy konstrukcji wykonane z aluminium, opatentowany klips narożny, który umożliwia doskonałe naprężenie dachu – namioty zawsze wyglądają idealnie!
• grubościenne, 8-kątne profile aluminiowe o przekroju aż 50mm!
• 100% wodoodporność i trudnopalność materiału
• Dostępność szerokiej gamy akcesoriów oraz wyposażenia dodatkowego- podłoga drewniana, oświetlenie, ogrzewanie.
• Montaż na każdym podłożu
• Najszersza gama dostępnych rozmiarów- od 9 do 25m2, w tym: 3m x 3m / 3m x 4,5 m / 4m x 4m / 3m x 6m / 4m x 6m / 5m x 5m


zobacz również


Zapytanie ofertowe (0)
Lista produktów:
Nazwa
Ilość
Ukryj box i dodaj kolejne produkty do zapytania