Parasole grzewcze

Eventomat – Party Rentals

PARASOL GRZEWCZY FLAME


245.00 zł netto (301.35 zł brutto)

1 dzień (do 24h)
Opcje wypożyczenia:

Dane technicze


wymiary:215cm x 80cm (wys. x śr.)
kolor:czarny, srebrny
dostępność:30 szt.
wykończenie:stal nierdzewna, stal malowana proszkowo
zastosowanie:na zewnątrz

Dodatkowe informacje:


Moc grzewcza 5 – 12 kW. Zasilany butlą propan 11 kg (w cenie). Czas pracy 10-20 h. Powierzchnia grzania w promieniu 3m od ogrzewacza.

Parasol grzewczy FLAME to idealne rozwiązanie na chłodne wieczory – nie tylko przyjemnie grzeje, ale też rozjaśnia przestrzeń. Wysoka jakość wykonania parasola grzewczego FLAME pozwala na stosowanie go w otoczeniu, gdzie ważna jest nie tylko wysoka efektywność grzewcza, ale także elegancki design. Wysoki płomień zamknięty w szklanej tubie jest bezpieczny i przyciąga uwagę gromadzących się wokół niego uczestników twojego przyjęcia. Jeżeli organizujesz wydarzenie o wysokiej randze, poszukujesz nietuzinkowych rozwiązań, które będą nie tylko praktyczne, ale również bardzo efektowne, parasole grzewcze FLAME idealnie sprawdzą się pod każdym względem.
Aluminiowy talerz wieńczący konstrukcję parasola grzewczego FLAME z dużą efektywnością, równomiernie rozprowadza ciepło, oraz ogranicza jego unoszenie się do góry.
Płynna regulacja mocy pozwala na dostosowanie mocy grzania do obecnych warunków atmosferycznych, panujących w otoczeniu.
Parasole FLAME są bezpieczne w użytkowaniu, dzięki wbudowanemu zabezpieczeniu, które odcina dopływ paliwa w przypadku nieplanowanego odchylenia parasola od pozycji pionowej, stalowa kratownica okalająca szklaną tubę nie nagrzewa się, więc chroni przed oparzeniem – nasze parasole są w pełni bezpieczne.
Wbudowane kółka przy podstawie umożliwiają łatwe przemieszczenie parasola w dowolne miejsce.
Wynajmowane przez nas parasole są zawsze w idealnym stanie (zostały zakupione w 2016 roku). Jako źródło zasilania stosujemy paliwo najwyższej jakości, tylko od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Usługę wynajmu parasoli prowadzimy wraz z transportem, montażem oraz demontażem. Sprzęt w idealnym stanie.
Usługę wynajmu parasoli grzewczych prowadzimy w województwie mazowieckim, oraz na terenie całego kraju.


zobacz również


Zapytanie ofertowe (0)
Lista produktów:
Nazwa
Ilość
Ukryj box i dodaj kolejne produkty do zapytania