Wynajem parawanów

Eventomat – Party Rentals

PARAWAN DEVIDER 1M STONE GREY


59.00 zł netto (72.57 zł brutto)

1 dzień (do 24h)
Opcje wypożyczenia:

Dane technicze


wymiary:100 cm x 230 cm (szer. x wys.)
kolor:szary
dostępność:20 szt.
wykończenie:aluminium, tkanina stretch
zastosowanie:wewnątrz

Dodatkowe informacje:


Przedstawiamy NOWOŚĆ w naszej ofercie: jedyne w swoim rodzaju, wielofunkcyjne parawany „DEVIDER” w kolorach szarym oraz czarnym, dostępne w trzech rozmiarach. Parawany można ustawiać w wielu konfiguracjach przestrzennych oraz zestawiać ze sobą różne rozmiary i kolory, dzięki czemu sprawdzą się idealnie na wydarzeniach, na których konieczne jest wydzielenie przestrzeni, ustawienie stanowiska wystawowego, czy ścianek działowych podczas głosowań. Poszycie parawanów jest zakończone mocnymi, dwustronnymi zamkami błyskawicznymi w kolorze czarnym, co pozwala na ustawianie ich ścianek pod różnymi kątami, nie powodując prześwitów między poszczególnymi modułami. Dzięki niezwykle lekkiej konstrukcji i możliwości złożenia do bardzo małych rozmiarów, parawan jest łatwy w transporcie. Można go przenieść w torbie podręcznej, a czas potrzebny na jego montaż/ demontaż nie przekracza 5 minut. Produkt posiada atest trudnopalności.

Parawan składa się z lekkiego, aluminiowego szkieletu oraz poszycia z wysokiej jakości, elastycznego materiału typu „stretch”, który po naciągnięciu na konstrukcję tworzy gładką taflę. Nieprzepuszczalność światła sprawia, że powierzchnia parawanu może służyć jako powierzchnia do projekcji. Materiał posiada atest trudnopalności.

Niewątpliwą zaletą parawanu DEVIDER jest jego wysokość (230 cm), dzięki której możemy stworzyć dogodne warunki na przykład podczas głosowań, czy wydzielenia powierzchni tak, aby osoby niepożądane nie miały do niej dostępu.


zobacz również


Zapytanie ofertowe (0)
Lista produktów:
Nazwa
Ilość
Ukryj box i dodaj kolejne produkty do zapytania