Wynajem regałów i ekspozytorów

Eventomat – Party Rentals

Regał Woodwork Black 110


119.00 zł netto (146.37 zł brutto)

1 dzień (do 24h)
Opcje wypożyczenia:

Dane technicze


wymiary:Wysokość: 110 cm
Szerokość: 70 cm
Głębokość: 30 cm
kolor:Dębowy, czarny
dostępność:8 szt.
wykończenie:Stal malowana proszkowo, MDF
zastosowanie:Wewnątrz
Dodatkowe informacje:

Regał Woodwork Black – Industrialna Elegancja dla Twojego Stoiska

Zaprezentuj swoje produkty w wyjątkowym stylu z regałem ekspozycyjnym WOODWORK BLACK. Ten czarny, dębowy regał w stylu industrialnym to więcej niż mebel, to elegancki i funkcjonalny element aranżacji, który przyciągnie uwagę odwiedzających Twoje stoisko.

Wykonany z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal malowana proszkowo i MDF, czarny regał ekspozycyjny WOODWORK zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale i stabilność, które są kluczowe na dynamicznych eventach. Przemyślana konstrukcja w połączeniu z surowym urokiem stylu industrialnego tworzy idealne tło dla eksponowanych produktów.

Łatwość konfiguracji z innymi elementami z linii WOODWORK pozwala na stworzenie spersonalizowanej przestrzeni, która będzie się wyróżniać niebanalnym designem. Niezależnie od konceptu Twojego stoiska, REGAŁ WOODWORK BLACK zaoferuje Ci elastyczność i estetykę, dzięki której każdy produkt zostanie należycie wyeksponowany.

Dbając o najwyższą jakość dostawy, zapewniamy wynajem regału wyłącznie z naszym transportem, aby wszystko dotarło do Ciebie w nienagannym stanie.

Nie czekaj – zarezerwuj REGAŁ WOODWORK BLACK już dziś i przekonaj się, jak profesjonalna prezentacja może wpłynąć na wizerunek Twojej marki na każdym evencie.

zobacz również


Zapytanie ofertowe (0)
Lista produktów:
Nazwa
Ilość
Ukryj box i dodaj kolejne produkty do zapytania