Wynajem mebli LED

Eventomat – Party Rentals

BAR PURE CONTAINER LED


249.00 zł netto (306.27 zł brutto)

1 dzień (do 24h)
Opcje wypożyczenia:

Dane technicze


wymiary:Wysokość: 110 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 80 cm

Wymiary rynienki na lód:
Długość: 73 cm
Szerokość: 27 cm,
Głębokość: 26 cm
kolor:Biały
dostępność:4 szt.
wykończenie:Polietylen
zastosowanie:Wewnątrz, na zewnątrz
Dodatkowe informacje:

Bar Pure Container – Twój Chłodny Partner na Każdy Event!

Poszukujesz stylowej i funkcjonalnej stacji barowej na swoje wydarzenie? Oto podświetlany bar mobilny z pojemnikiem na lód, doskonałe połączenie designu i praktyczności. To nie tylko elegancki element dekoracyjny, ale również centrum chłodzenia napojów, które wzbogaci każdą imprezę.

Wyobraź sobie moduł barowy o nowoczesnej, białej konstrukcji z podświetleniem LED na dowolny kolor, które możesz dostosować do tematyki Twojego eventu. Dodaj do tego funkcjonalny pojemnik na lód z odpływem wody, który zapewni, że Twoje napoje będą zawsze idealnie schłodzone.

Planujesz większe stanowisko barowe? Łatwo połączysz BAR PURE CONTAINER LED z innymi modułami, takimi jak BAR PURE STRAIGHT LED czy BAR PURE CORNER LED, tworząc imponującą stację barową. W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania, umożliwiający łatwą zmianę ustawień podświetlenia. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu, nasz moduł barowy jest niezwykle praktyczny i mobilny, pozwalając na ustawienie go w dowolnym miejscu bez zmartwień o dostęp do gniazdka elektrycznego.

Dbamy o detale, dlatego oferujemy wynajem wyłącznie z naszym transportem, gwarantując, że moduł dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

BAR PURE CONTAINER LED to wybór, który podkreśla profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół Twojego eventu.

Nie czekaj! Zarezerwuj teraz i zaskocz swoich gości wyjątkowym stylem!

zobacz również


Zapytanie ofertowe (0)
Lista produktów:
Nazwa
Ilość
Ukryj box i dodaj kolejne produkty do zapytania