Wynajem regałów i ekspozytorów

Eventomat – Party Rentals

Regał Woodwork White 180


139.00 zł netto (170.97 zł brutto)

1 dzień (do 24h)
Opcje wypożyczenia:

Dane technicze


wymiary:Wysokość: 180 cm
Szerokość: 70 cm
Głębokość: 30 cm
kolor:Dębowy, biały
dostępność:6 szt.
wykończenie:Stal malowana proszkowo, MDF
zastosowanie:Wewnątrz
Dodatkowe informacje:

Regał Woodwork White – Minimalizm dla Profesjonalnych Prezentacji

Odkryj doskonałość skandynawskiego designu z Regałem Woodwork White, który jest perfekcyjnym wyborem dla każdego, kto poszukuje minimalistycznej elegancji połączonej z praktyczną funkcjonalnością. Regał ekspozycyjny o wysokości 180 cm, zapewnia dużo przestrzeni, zachowując czystość linii i subtelną kolorystykę, która idealnie wpasowuje się w każde profesjonalne środowisko.

Wytrzymała konstrukcja z białej stali i półek w odcieniu naturalnego dębu, nie tylko wyróżnia się trwałością, ale i stanowi wyrazisty element w każdej przestrzeni. Regał ekspozycyjny Woodwork to więcej niż mebel - to inwestycja w wyrafinowany wizerunek Twojej marki na targach, wystawach i eventach promocyjnych.

Integracja z innymi regałami ekspozycyjnymi z linii WOODWORK pozwala na łatwe tworzenie spersonalizowanych aranżacji, które przemawiają do wyobraźni i podkreślają unikalność prezentowanych produktów.

Z myślą o maksymalnej wygodzie i bezpieczeństwie, wynajem regałów realizujemy wyłącznie z dostawą własnym transportem, gwarantując, że regał dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

Zarezerwuj już teraz, aby wyróżnić się na rynku, prezentując swoje produkty na wysokim regale ekspozycyjnym, który jest szczytem skandynawskiej estetyki i funkcjonalności. Zapewnij swoim produktom najwyższą klasę prezentacji z Regałem Woodwork White.

zobacz również


Zapytanie ofertowe (0)
Lista produktów:
Nazwa
Ilość
Ukryj box i dodaj kolejne produkty do zapytania