Namioty

Eventomat – Party Rentals

Namioty imprezowe


Oferujemy wynajem namiotów imprezowych na różne okazje. Współpracujemy z organizatorami wesel, bankietów, eventów biznesowych, koncertów i pikników rodzinnych. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i może znaleźć produkt idealnie dopasowany do swych potrzeb. Wystarczy opowiedzieć o swoich oczekiwaniach bądź od razu zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiadające modele zadaszeń.

Stabilne konstrukcje

Profesjonalna wypożyczalnia namiotów na imprezy koncentruje się na wysokiej jakości usług oraz zapewnieniu odpowiednich standardów bezpieczeństwa. Klienci nie muszą martwić się deszczem, wiatrem i niesprzyjającą pogodą. Konstrukcja namiotu jest bardzo stabilna i nie stwarza żadnego zagrożenia. Wodoodporny materiał chroni gości przed opadami, ścianki nie przepuszczają silnych podmuchów wiatru. Ponadto przewidziano właściwości trudnopalne, tak aby każda impreza była zabezpieczona przed ogniem. Namioty na wynajem można stawiać na różnym podłożu, dobrze dopasowują się do otoczenia. Wielu klientów zastanawia się, czy solidność i funkcjonalność koliduje z aspektami estetycznymi. Możemy zapewnić, że nie. Wszystkie elementy wyglądają elegancko, dobrze prezentują się nie tylko na zdjęciach, ale także w rzeczywistości. Konkretny efekt uzależniony jest od wybranego modelu, charakteru imprezy i sposobu wykonania aranżacji.

Optymalna przestrzeń dla gości

Planując wynajem, warto upewnić się, że namioty imprezowe będą miały odpowiedni wymiar. Pracownicy firmy doradzają i są niezawodnym wsparciem w organizacji eventów. Dzięki dużemu doświadczeniu są w stanie zwizualizować w projekcie różną przestrzeń i określoną liczbę gości. Niektóre modele namiotów opierają się na systemach modułowych, co pozwala na łączenie ich w rozmaite kształty i wymiary. Wszystko zależy wówczas od wyobraźni organizatora eventu. Dostępne są także standardowe, prostokątne propozycje o określonych rozmiarach. Firma oferuje również inne sprzęty i akcesoria bankietowe. Zapewnia tani wynajem stołów, krzeseł, sof, nagłośnienia, oświetlenia i multimediów. Współpracuje zarówno z osobami indywidualnymi, jak i firmami regularnie organizującymi imprezy.

Zapytanie ofertowe